• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Как стать стройнее к купальному сезону?

  03.12.2017

     Пляжний сезон на носі, а купальник бікіні все ще малий, хоча тренування здаються позамежними за складністю? Жирові складки не зникають? Це не проблема! У цій статті описано як витягти максимальний ефект від підготовки до літа. Багато людей не знають, що тільки тренувань недостатньо, крім них необхідно правильно харчуватися і рахувати калорії. Буває, людина зайде в магазин, купить шоколадний батончик, не усвідомлюючи, що він перекреслює результат як мінімум одне цілої тренування.

   

  Головні принципи здорового раціону:

  1. Слід харчуватися 5-6 разів на день з інтервалом в 3 години.

  2. Слід вживати не менше трьох літрів на добу.

  3. Заборонено включати в раціон жирні, смажені, борошняні та солодкі продукти, а також багато іншого.

  4.Необходімо звертати увагу на калорійність продукту, що вживається в їжу.

  5. Зелень-невід'ємний елемент здорового раціону, так як організм витрачає калорії, щоб її перетравити, а зайвого нічого не додається.

  6. Обов'язково включити в раціон кашу, курячу грудку, яйця, сир та інші білкові продукти.

  7. Розрахувати прийоми їжі так, щоб останній був за чотири години до сну (творог на ніч не вважається, його можна).

  8.Обезжіренний сир в пріоритеті над сирною масою і тому подібним.

   

  Як стати стрункішою до купального сезону

     Існують спеціальні онлайн-калькулятори. Зазвичай за одне заняття спалюється близько 40 калорій. Це залежить від вибору вправ і стилю тренування. Вправи можуть бути як виснажливими, що потребують величезної витрати калорій, так і на розтяжку, вони не вважаються особливо енерго витратними. Присідання зі штангою, станова тяга є енерго витратними вправами. Слід дозувати їх використання в своїх тренуваннях, щоб не заробити виснаження. Від них також втомлюється ЦНС. В іншому випадку м'язи не зможуть швидко відновлюватися і бажаного ефекту не буде.

     Після підрахунку калорій, можна приступати до тренувань. Якщо ж результат протягом тижня не буде вимальовуватися на вагах, калорійність їжі слід зменшити. У разі надмірної втрати ваги, більше 1 кілограма в тиждень, слід знизити інтенсивність тренувань. І ще одна важлива порада-слід чергувати бігові навантаження, тренування з обтяженням.

     Якщо вам все-таки не вдалося досягти бажаної форми не впадайте у відчай, зверніться за допомогою до консультантів інтернет магазину Fashion4you пляжного одягу і купальників, і вони допоможуть вам підібрати модель бікіні, відповідну вашій комплекції. В асортименті сайту є як туніку купальники з чашкою для жінок, так і купальні шорти для чоловіків. Безкоштовна доставка протягом 24 годин заощадить ваш дорогоцінний час, який можна присвятити зборів своєї сім'ї на море.


  Відгуки про "Как стать стройнее к купальному сезону? "


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Як стати стрункішою до купального сезону? 4.1934 з 5 на основі 1 оцінок.