• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • О чем сигналит ваш купальник?

  04.01.2018

  Про що сигналить ваш купальник?

     На пляжі діють свої, особливі психологічні закони. Ви думаєте, що просто лежите собі в шезлонгу, лякаючи оточуючих розчленованої красунею, що розташувалася на обкладинці вашого детектива? Ось і немає! Ви активно сигналізуєте і он тому пузатому джентльменові з пивом, і ось цього красеня з дошкою для серфінгу (де ж він? Щойно був тут) про те, що ви ...
  Напередодні початку купального сезону на що стали вже рідними єгипетських і турецьких пляжах пропонуємо з'ясувати, про що ж говорить оточуючим колір вашого пляжного облачення? Портал Casta.ru наводить результати дослідження американських вчених.

   

  Синій  

     Психологи стверджують, що самий виграшний колір для купальника і плавок - саме синій і, не хвилюйтеся, все його відтінки. Тобто ваше ошатне блакитне бікіні з психологічної точки зору цілком благонадійно. Колір неба і моря «остуджує» небажані гарячі погляди і надає панночкам загадковість. У чоловіка він підкреслить атлетизм і натякне на ... інтелект. Вибираючи синій купальний костюм, ви несвідомо повідомляєте оточуючим, що спокійні, врівноважені, самодостатні, і якщо налаштовані на знайомства, то виключно з серйозними намірами, без усякої вульгарності. До речі кажучи, жінкам з пишними формами найкраще прикриватися саме світло-синіми купальниками (цей колір заодно спритно краде всілякі надлишки).
  Тренд майбутнього сезону: топ і бікіні у вигляді коротких шортиків з виробленням «під джинсу».

   

  Зелений

     З цим треба бути дуже обережним. Світло-зелений і салатовий мало кому йде, він невигідно відтіняє шкіру, а також сигналізує про психологічну незрілість ( «молодо-зелено»). Хоча ви якщо хочете уславитися особливої ​​легковажної, то можете і ризикнути. Для хлопців цей колір взагалі виключений, тому що буде подавати навколишнім дівам недвозначні псіхонамекі, принижують їх чоловічу гідність.
  Кращий вибір для дівчини: синьо-салатові іриси на білому тлі. І тільки на засмагле тіло!

   

  Червоний

     Червоний купальник і плавки будуть порушувати і привертати увагу оточуючих. Воно вам треба? Тоді - повний вперед! Американські психологи провели експеримент: нарядили симпатичних дівчат в купальники різних кольорів. Ці ундини протягом п'яти хвилин прогулювалися перед вивчають їх чоловіками. Потім дівчат одягали і знову показували сильній статі, пропонуючи вгадати, хто в чому дефілював. Виявилося, що всі кольори вгадувалися приблизно однаково - з точністю від 60 до 70%, за винятком червоного: дівчат, що красувалися перед чоловіками в купальниках цього колера, взагалі не впізнали. А все тому, що хтивий погляд був прикутий до маленьких червоним клаптиків матерії і не вважав за потрібне ковзнути по особам.
  Вибір: згадайте серіал «Рятувальники Малібу». Може хтось не пам'ятає, як виглядає Памела Андерсон ?! Так що надягайте цельнокроений червоний купальник спортивного стилю.

   

  Жовтий

     Це грайливий колір, навіть занадто. Він видасть вашу безпечність і несерйозність. Для хлопців він виключений (приблизно з тієї ж причини, що і салатовий: жовтий - «циплячьих» колір). Показаний для молодяться кокеток і дівчат, які шукають «татуся».
  Вибір: варіація на тему жовтого - золотий. Купальник - «на завязочках», верх - без чашок, прості «трикутнички». Ви станете королевою пляжу!

   

  Чорний

     Як не дивно, цей колір можуть собі дозволити тільки молоді дівчата з хорошою фігурою (хоча і їм він додасть риси легкої стервозності), тому що всупереч поширеній думці вправно підкреслює всі з'їдені на сніданок булочки і оладки. Всім іншим любителькам цього консервативного кольору варто поєднувати його з більш яскравими і розташовувати подалі від особи - наприклад, засмагати топлес. Чорні плавки у чоловіків - сигнал агресії. Тому навіть якщо хлопець вибрав для себе двоколірні плавки, але чорні ззаду, треба бути насторожі - він явно хоче приховати своє природне прагнення до влади ... або відсутність фантазії. Ну, а поєднання «чорний-червоний» (червоний спереду), впевнені психологи, обіцяє скажений темперамент, але в навантаження і нестійкий, запальний характер.
  Вибір: чорна смуга - салатова смуга, верх без бретелей. Можна уславитися елегантною дамою!

   

  Бордовий

     Що добре для вина, то погано для дівчини. Вишневий цвіт в купальнику недоречний: від нього віє початком старіння, деякою «тухлінкой», можливо, вадою характеру. А ось у чоловіків цей колір користується популярністю. Вишневі плавки обожнюють педантичні, уїдливі зануди, а також розсіяні і занурені в свої думки хлопці. До них близько не підходь - все одно не помітять. Або помітять, але не те, що хотілося б ...
  Вибір: рожевий - майже що вишневий. Псіхонагрузка майже така ж, як у жовтого. Так, ви - Барбі. Але ж у вас відпустка!

   

  Білий

     Білий воліють недоторка і пестуни. Чоловік в білих плавках буде швидше за все сприйматися маминим синочком або маніакальним чепуруном. У жіночій голові відразу заро препротівним думки: а хто йому їх прати буде? А чи не наплутав він щось?
  Вибір: ні в якому разі не гладка, а фактурна, «товста» тканину, можливо, не чисто біла, а з вкрапленнями. Обов'язково приміряйте такий купальник мокрим - чи не занадто просвічує? Або ви цього і хотіли?


  Відгуки про "О чем сигналит ваш купальник?"


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Про що сигналить ваш купальник? 4.1957 з 5 на основі 1 оцінок.