• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Пляжная мода из Италии это Grimaldimare

  05.01.2018

  Grimaldimare пишається своїм багатим спадщиною в індустрії купальних костюмів.

     Бренд народився в 1952 році, коли у італійського підприємця було бачення виробляти і продавати купальники в післявоєнній Італії в той час, коли пляжні свята були розкішшю для небагатьох.

  • Протягом десятиліть Грімальдімаре зарекомендував себе як прагнення до бренду жінок, що шукають високоякісні купальники, стильні силуети і витримані дизайни. Грімальдімаре підходить до конкурсу за чудову якість використовуваних тканин, вишукану обробку та деталі інтер'єру.

  • Розроблений в Італії, з великою увагою до деталей і якості, купальники Грімальдімаре є синонімом елегантного і вишуканого середземноморського стилю. Конструкції передчасно купальників поєднуються з відповідними покриттями в натуральних волокнах, таких як бавовна, пропонуючи жінкам із заниженим видом відпочинку.

  ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

     Розміри: колекція охоплює широкий діапазон розмірів від 42 IT-розмірів до 54 IT-розмірів. Кілька стилів доступні в чашках B до E і забезпечують ексклюзивну функцію «управління животиком», пропонуючи підтримку і зручну посадку. Поради по догляду / зберігання: після кожного використання вимийте купальник Grimaldimare в прохолодній чистій воді і повісьте, щоб висохнути. Не використовуйте відбілювач. Не прасувати.


     Купальники Grimaldimare святкують свій 65-річний ювілей з випуском нової лінійки Beachwear Grimaldimare пишається своїм багатим італійським спадщиною в індустрії купальних костюмів. Починаючи з 1952 року, як сімейний бізнес, Grimaldimare зарекомендував себе як бренд для жінок всіх форм, які шукають відмінну форму, а також стильні силуети і виділяють дизайн.

     У сезоні весна / літо 2019 року Grimaldimare з гордістю представляє свій новий і великий асортимент спортивного одягу. 2017 знаменує собою 65-й день народження бренду, і так з'явилася нова лінія, щоб відзначити цей історичний поворотний момент. Нова лінія зустрічає зростаючу потребу жінок і бажання стильного літнього вбрання, що виходить за межі пляжів.

     Призначені для використання в якості прикриття і самостійної одягу новими предметами для пляжного одягу Grimaldimare стане нова літня форма. Ми шукали деякі з наших улюблених відбитків пальців Grimaldimare і передумали, що жінка Grimaldimare хотіла б носити під час своєї відпустки: щось легке, універсальне і в кінцевому рахунку стильне. Тому колекція наповнена повітряними кафтанами і фальшивими сорочкового сукнями в свіжому візерунку Пейслі, а також богемними верхівками і кущами в небілих і пустельних тонах.

     На додаток до цього, Грімальдімаре пропонує відповідні аксесуари, такі як пляжні капелюхи, тоталізатори і сумочки для повного спорядження. Виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як білизна, бавовна або трикотаж, кожен з цих стилів забезпечує елегантність і вишуканий літній вид жінок.

     Переходячи в діапазон купальних костюмів, колекція Grimaldimare S / S 2019 присвячена кольоровим і напівжирним шрифтів. Щоб назвати кілька, група Blue Reef має елегантний білий кораловий мотив на яскраво-синьому тлі. Група Python Sauvage демонструє вражаючий калейдоскоп на бірюзовому тлі. Для більш романтичною індонезійської групи поєднуються вишукані троянди з легкими штрихами відбитків леопарда, в той час як група Shibory Florals пропонує повний відбиток, який змішує квіткові мотиви з геометричними малюнками.

     На додаток до більш ексцентричним відбитками колекція Grimaldimare 2019 пропонує вічнозелені і позачасові групи, такі як Polka Dots і Stripe group, обидва з яких мають елегантні темно-сині відтінки. Групи Peyote і Ikebana пропонують традиційні чорно-білі відбитки і пропонують інноваційні бікіні і цільні стилі, призначені для більш зручної посадки.

     Для молодшого група Optical Gold пропонує ряд бікіні, які поєднують в собі суцільний чорний колір з вставками із золотої тканини для гламурного виду. Кожна з цих груп також пропонує відповідні прикриття для повного річного виду.


  Відгуки про "Пляжная мода из Италии это Grimaldimare"


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Пляжна мода з Італії це Grimaldimare 4.1963 з 5 на основі 1 оцінок.