• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Оплата та доставка

  Як замовити товар

     Для замовлення товару Ви можете скористатися каталогом товарів або переліком торгових марок, представлених в магазині.
  Якщо Ви сумніваєтеся в розмірі або моделі, Ви можете замовити кілька моделей в декількох розмірах для примірки при доставке.Просто клікніть на зображенні вподобаного Вам товару, щоб перейти на докладний опис з варіантами кольорів і вибором розміру.
     Виберіть розмір і колір, вкажіть кількість і, щоб відкласти товар в корзину, натисніть кнопку купити зараз!
  Сформувавши кошик, приступайте до оформлення замовлення, натиснувши кнопку оформити замовлення. Ви можете зареєструватися на нашому сайті і створити свій особистий кабінет, який дозволить вам отримувати постійну знижку, розмір якої будить залежати від суми ваших покупок. Щоб Ваше замовлення було обслужений вчасно і доставлений за призначенням.  

  Вам потрібно пройти кілька простих етапів оформлення:


  - повідомити особисті дані: ПІБ, email;
  - вказати адресу доставки;
  - вибрати спосіб доставки і оплати;
  - ще раз все перевірити і підтвердити замовлення.
     Вся зазначена Вами інформація при оформленні замовлення необхідна виключно для обслуговування замовлення і не буде передана третім особам.
  Ваше замовлення приходить до нас і отримує статус "прийнятий". Після перевірки на наявність всіх замовлених Вами позицій, як правило, протягом робочого дня, якщо замовлення було оформлено вранці, Вам буде надіслано лист - підтвердження c повною інформацією на замовлення. Ваше замовлення комплектується і резервується на строк до 2-х робочих днів.

   

  Відгуки про "Оплата та доставка"


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Оплата та доставка 4.2 з 5 на основі 1 оцінок.