• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Пляж Коньялты в Анталии

  01.10.2017

     В Анталії є багато пляжів, на яких головне насолодитися теплою водою і приємною обстановкою, але найбільшим пляжем міста вважається Пляж Коньялти (Konyaalt? Plaj?), Який розкинув свої простори на 10 кілометрів. Берег усипаний дрібною галькою упереміш з піском, що дозволяє туристам зручно розташуватися на березі моря. Завдяки тому, що пляж постійно очищають і стежать за інфраструктурою, сюди з кожним роком приїжджає все більше туристів.

     Тут кожна людина знайде розвагу на свій смак і фінансового бюджету, оскільки на території пляжу знайдете кілька аквапарків, різноманітні водні розваги, численні бари і ресторани з вишуканими стравами і сервіровкою. А тепла вода Чорного моря і пекуче сонце чудово доповнюють загальну картину. Більшість п'ятизіркових готелів в Анталії розташовуються неподалік від знаменитого пляжу, ніж туристи в основному і користуються. Знявши досить комфортний номер з досить прийнятною ціною, щоб похід до пляжу займав у вас не більше пари хвилин.

     Головна перевага, що такі готелі в основному постійно переповнені, тому якщо вам не вдалося зняти номер поблизу пляжу, завжди легко дістатися сюди скориставшись будь-яким громадським транспортом, щоб не витрачати свій туристичний бюджет на оплату таксі. Зупинка називається "Muze", але ви не проїдете її, оскільки тут виходять все люди в купальниках. Відвідування пляжу абсолютно безкоштовне, а завдяки 10-ти кілометровій довжині зможете завжди зайняти вільне місце, щоб не штовхатися з іншими відпочиваючими. Розцінки в місцевих барах далеко не демократичні, тому найкраще взяти все необхідне з собою.


  Відгуки про "Пляж Коньялты в Анталии"


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Пляж Коньялти в Анталії 4.1930 з 5 на основі 1 оцінок.