• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Смугастий купальник

  13.10.2018

     Раніше, ми простежили еволюцію смугастого купальника, починаючи з 40-х років минулого століття і закінчуючи сьогоднішнім днем. Протягом 70 років смугастий принт видозмінювався, ставав більш складним і набував нових форм. Він завжди був у тренді і ніколи не виходив з моди. Завдяки своїй особливості моделювати фігуру, смугастий принт є одним з найпопулярніших і улюблених елементів, які використовуються в колекціях пляжного одягу.

   

  Принт в смужку формує силует
   

  Особливість смужки формувати фігуру, можливо, головна перевага смугастого принта. Крім смугастих купальників в сучасних колекціях представлено безліч моделей, де смужка людина не перемагає, а лише присутня в якості легкого коригуючого елемента - все для того, щоб зробити жіночий силует ідеальним.

  Типи фігури і смугастий принт

  Різні типи смугастих принтів

  1. Груша - тип A- вузький верх і широкі бедра

   

  Прі даному типі фігури актуальна діагональна смужка на плавках, яка сходиться від боків до центру. Є 2 варіанти, від талії або стегон до низу, тобто буквою V або навпаки - в напрямку знизу вгору (перевернута V).
  вузький верх і широкі стегна

   
  Прибрати акцент з широких стегон допоможе однотонний темний низ. Щоб врівноважити пропорції до темних плавок можна підібрати ліф з горизонтальними смужками.

   
  Успішно справляється з широкими стегнами вертикальна смужка, яка візуально витягує об'ємний низ і робить стегна не такими масивними.

   

  2. Прямокутник - тип H - однакової ширини стегна і плечі і слабо виражена талія.Слітние купальники - щоб виділити талію, слід вибирати моделі з вузькими або широкими смужками з переважанням світлих тонів в області стегон і грудей, і темної широкої смужці на талії. Напрямок смуг може бути будь-який.
  стегна і плечі однакової ширини слабо виражена талія стегна і плечі однакової ширини слабо виражена талія 2
     Один з варіантів - чорно-білий смугастий купальник в комбінації з чорним поясом. Чорно-білий смугастий купальник в комбінації з чорним поясом

   

  Худеньких можуть взяти на замітку моделі суцільних купальників, з розходяться в різні боки діагональними смужками від лінії талії або трохи нижче грудей. Розходяться в різні боки діагональні смужки розходяться в різні боки діагональні смужки.

   
  Роздільний купальник. Для худеньких дівчат з типом фігури «H», підійде модель в горизонтальну смужку переважно світлих тонів.

   
  Відмінний варіант, як для худеньких так і для пампушок - купальники монокіні, які за рахунок бічних вирізів роблять талію більш витонченою.

    

  3. Перевернутий трикутник - тип V - широка верхня частина тулуба і вузькі бедра.Виравніваем пропорції і вибираємо купальник зі світлими горизонтальними смужками в районі стегон і темнішими на грудях. Альтернативний варіант - верх темних тонів.
   
  Діагональні смужки на плавках візуально збільшують обсяг стегон.

   
  Світлі вставки з боків плавок також зроблять стегна трохи ширше.

   

  У разі до відрядними купальниками, звертайте увагу на моделі з смугастим світлим і контрастним низом, і більш темним верхом.

  4. Яблуко - тип О - похилі плечі, вузькі стегна і широка талія.Сформіровать силует, збільшити плечі, стегна і позначити талію, допоможуть діагональні смуги сходяться на лінії талії іксом X.

    

  Цей же варіант підходить і для типу фігури прямокутник (H).

  Зробити акцент на плечах допоможе топ з закритими плечима.

   
  Для фігури яблуко під топ-танк підходять плавки світлих тонів або плавки в світлу горизонтальну смужку.

   

  У сучасних моделях може бути присутнім одночасно кілька видів смуг: горизонтальна, вертикальна, діагональна, вузька і широка смужка, смужка ялинкою; геометрія, орнаменти, Пейслі і інші елементи. Смужка може йти в тандемі з квітковою тематикою, анімалістичні, тропічними і східними принтами.


  Відгуки про "Смугастий купальник"


   
   
  Додати відгук
  Ваш коментар успішно залишений!
  Смугастий купальник 4.1975 з 5 на основі 1 оцінок.